Календар запланованих заходів

Федераціїї Східного Танцю України

21 бер., 2019
DARIYAM CUP - 2019

DARIYAM CUP - 2019

ПРО ЗАХІД

Запрошенi гостi та суддi фестивалю:
- Рябошапка Олексiй
-Башакова Олена
-Iрiс Сукара
-Яель Зарка
-Ханан Абрахiм
-Касiмова Iндiра
-Кадрiя Хамiт
-Дар'я Мiцкевич
-Анiко Aвагiмян
-Наталiя Янюк
-Iнна Демчучена
-Лозинська Вioлeтта
-Жолнiрович Антонiна
-Дударська Олена
-Ірина Загоруйко
та iншi квалiфiкованi cуддi Федерації
та запрошенi гoстi

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

21-22 березня - майстер класи від кваліфікованих майстрів та легендарних зірок

22 березня - УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ\ ГАЛА КОНЦЕРТ 19:30

23 березня - НЕЗАЛЕЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "DARIYAM CUP -2019"

24 березня - РЕЙТИНГОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПО ВЕРСІЇ ФЕДЕРАЦІЇ СХІДНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

Розклад курсу мк!!!

21 березня:
10.00 - 11.30 Рябошапка Олексiй
12.00 - 13.30 Яель Зарка
13.30 - 14.00 перерва
14.00 - 15.30 Башакова Олена
15.45 - 17.15 Кадрiя Хамiт
17.30 - 19.00 Мiцкевич Дар'я
22 березня:
9.00 - 10.30 Гульден Фаткула
10.45 - 12.15 Iрiс Сукара
12.30 - 13.45 Анikо Авагiмян
13.45 - 14.45 перерва
15.00 - 16.30 Валерiя Олейник
16.30 - 18.00 Ханан Абраxiм

ВАРТІСТЬ І ТРИВАЛІСТЬ МК:
ТРИВАЛІСТЬ ОДНОГО МК - 1 ГОДИНА 30 ХВИЛИН
ВАРТІСТЬ ПАКЕТА - VIP 3500 ГРН (ПОВНИЙ КУРС МК, ВХІД НА ГАЛА-ШОУ, ВХІД НА КОНКУРС ДЛЯ СУПРОВОДЖУЮЧОГО, 1 НОМІНАЦІЯ В РЕЙТИНГОВОМУ КОНКУРСІ UFOD)

ВАРТІСТЬ ПАКЕТА - BASIC 2500 ГРН (МК ГУЛЬДЕН ФАТКУЛЛИ, МК ХАНАН АБРАХАМ, МК ВАЛЕРІЇ ОЛІЙНИК, ВХІД НА ГАЛА-ШОУ, ВХІД НА КОНКУРС ДЛЯ СУПРОВОДЖУЮЧОГО)

ОРГАНІЗАТОР - ШСТ "DARIYAM", ДАР’Я МІЦКЕВИЧ


23 БЕРЕЗНЯ
КОНКУРСНИЙ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОГО ФЕСТИВАЛЮ
«DARIYAM CUP 2019»
РЕЄСТРАЦІЯ - 8.00
ПОЧАТОК КОНКУРСНОГО ДНЯ 09.30

ГОЛОВНИЙ СУДДЯ -
ОРГАНІЗАТОР- ДАР’Я МІЦКЕВИЧ

СУДДІВСЬКА ЛІНІЙКА
ПРОФЕСІЙНІ ТА КВАЛІФІКОВАНІ СУДДІ
ЗАПРОШЕНІ ГОСТІ ТА СВІТОВІ ЗІРКИ СХІДНОГО ТАНЦЮ

КОНКУРС СЕРЕД ТАНЦЮРИСТІВ РІВНЯ:
-ДЕБЮТ
-ПОЧАТКІВЦІ
-ПРОДОВЖУЮЧІ
-ВИЩА ЛІГА (ЮВЕНАЛИ, ЮНІОРИ),
-ЛЮБИТЕЛІ
-ПРОФЕСІОНАЛИ

Конкурсні номінації:

• Ракс шаркі,
• Фольклор єгипетський (Саїді, ескандарані, сива, нуба, семсімія, бамбуті, фалляхі, гавезі, беледі, хаггала, тд);
• Фольклор не єгипетський: Перська Затока (халіджі, Бандарі, Ірак, тд), Фольклор країн Магрибу (Алжир, Туніс, Марокко, тд) і Близького Сходу.
• Табла-соло
• Імпровізація під акомпанемент (табла-соло)
• Імпровізація під музику організатора
• Естрадна пісня (ювенали, юніори, молодь, дорослі, сеньйори)
• Шоу, фьюжн, трайбл (стріт-Шаабі входить у фьюжн)
• СТК (для всіх ліг)
• live band "Ornina"

*** На розсуд організатора, при великій або недостатній кількості учасників в дисциплінах, організатор залишає за собою право об'єднання або поділ категорій.


ліги:
• Дебют (1-й рік навчання),
• Початківці,
• Продовжуючі (продовжують навчання ювенали і юніори, молодь, дорослі),
• Вища ліга (ювенали і юніори аматорського рівня),
• Любителі (паспортний вік),
• Професіонали (паспортний вік)

Вікові категорії учасників для соло:

• Міні-бебі - 2014-2013
• Бебі - 2012-2011
• Ювенали 1 - 2010-2009
• Ювенали 2 - 2008-2007
• Юніори 1 - 2006-2005
• Юніори 2 - 2004-2003
• Молодь - 2002-1996
• Дорослі - 1997-1983
• Сеньйори - 1982-1973
• Грандсеньйори - 1972 і старше

При недостатній кількості учасників організатор залишає за собою право об'єднання вікових категорій.

Вікові категорії учасників для груп та формейшн
- міні-бебі + бебі
- ювенали + юніори
- молодь + дорослі
- сеньйори
- змішані

При недостатній кількості учасників організатор залишає за собою право об'єднання вікових категорій.

категорії:
- соло
- дует (2 людини)
- мала група (3-7 чоловік)
- формейшн (8-24 людини)

Для учасників Ліги
200,00 «Дебют»
220,00 «Початківці»
250,00 «Продовжуючі»
350,00 «Вища ліга», «Любителі», «Професіонали»
170,00 «Дуети» (з одного учасника)
150,00 «Групи» (з одного учасника)
120,00 «Формейшн» (з одного учасника)

 

Тривалість виступу в конкурсній програмі під свій трек:

«Дебют» до 1,00 хв.
«Початківці» до 2,00 хв.
«Продовжуючі» до 3,00 хв.
«Вища ліга» до 3,00 хв.
«Любителі» до 3,00 хв.
«Професіонали» до 4,00 хв.
Дуети до 3,00 хв.
Група (3-7 чоловік) до 3,00 хв.
Формейшн (7 і більше осіб) до 4,00 хв.

Конкурсна програма під акомпанемент LIVE BAND «ORNINA»

Вікові категорії учасників для соло LIVE BAND:
- Ювенали + Юніори
- Молодь + Дорослі
- Любителі + Професіонали

СПИСОК КОМПОЗИЦІЙ:
Тараб:
1- Fi youm w Lila - Warda
2- Wahashtini – Noor Mhanna
3- Alli Jara – Saber Al Rubai
4- Mestaniyak – Nancy Ajram
5- Helef El amar – George Wassouf
6- Zay El Asal – Elissa
7- Maryam Maryamti – George Wassouf
8- Al Laylo ya Layla - Moein Sherif
9- El Azab ya Habibi – Melhem Barakat
10- Aaz El Habayeb – Saber Al Robai
11- Ala Babi Waef Amarin – Melhem Barakat
12- Gana El Hawa – George Wassouf
13- Taa Nensa – Melhem Barakat
14- Ahla Zouhour – Melhem Barakat
15- Wala Marra - Melhem Barakat
16- Jet Bwatak - Melhem Barakat
17- Zay El Hawa – George El Rassi
18- Akdeb Alek - Adam
19- Betatebni Ala Kelma – George Wassouf
20- Ana fi intezarak – Om Kalthoum
21- Baaid Anak – Om Kalthoum
22- Baatreflek – wael Kfoury
23- lola El Malama – Warda
24- Nasam Alina El Hawa – Feiruz
25- Sawah – Abdel Halim Hafez
26- Mstaniak – Nansy Ajram

Халіджи
1- Ana el shaky – Hossain Al Jasmi
2- Mashkalni – Rashed Al Majed
3- Mshtaga lek – Nansy Ajream
4- Min Ygoul Ini Lgherak – Rashed El Majed
5- Sodfa – Yara

Ірак
1- Abo Shama – Qasim Al Sultan
2- Микс от оркестра
3- Galb Galb wen wen – Mohammad Al Salem
4- Eid W Hob – Kazem El Saher
5- El Portakala – Alaa Saad
6- Mijana – Majed El Muhandes

Дабке
1- Layki Layki – Marwan El Shami
2- El denye sghereh – Hussain El Deek
3- Shu baamlik – Aiman Zbib
4- Микс от оркестра
5- Samra Wana El Hasoudi – Ali El Deek
6- Hajar – Wafik Habib

Баладі
1- Habibi Ya Aini
2- Ya Bnt El Soltan
3- Такасим Балади
4- Taht El Shebak

Естрада
1- Awlak Ghalat – Wael Kfoury
2- Ya Dali Ya rohi – Wael Kfoury
3- Shtatelak – Rami Ayash
4- Ya Hobi Eli Ghab – Melhem Barakat
5- Bent El Akaber – Rabih El Asmar
6- Mdalalti – Wael Kfoury
7- Khsert Kol EL Nas – Goerge Wasouf
8- Batreflek Eni Bahbek – Wael Kfouri
9- Kalam El Nass – Goerge Wasouf
10- Mfish Haga Tigi – Nansy Ajram

Добавлені композиції!!!
1. Ala remsh oyounha
2. Albi Ashika
3. Ansak ya salam
4. Basbousa
5. Enta mein
6. Enta omri
7. Esmaooni
8. Hiyart elbi ma'ak
9. Lama reh
10. Mawoud
11. Min hobbi fik ya ghari

Фінансові умови для всіх конкурсантів під live band:

450 грн - всі вікові категорії і ліги

При реєстрації обов'язково вказати мелодію для танцю !!!!!


ЗАЯВКИ і всі реєстраційні документи повинні бути отримані організаторами в термін до 15 березня 2019 року
Реєстрація заповнюється на сайті WWW.UFOD.COM.UA

УВАГА!!!
Заявка вважається прийнятою ВИКЛЮЧНО після того, як Ви отримали на неї відповідь від організаторів !!!
За фактом отримання заявки вам висилається розрахункова відомість і номер розрахункового рахунку, на який потрібно перерахувати суму узгодженого з Вами заздалегідь внеску.

Вхідний квиток для супроводжуючих осіб - 150 грн. на весь конкурсний день
Вхідний квиток на Гала - концерт 200 грн. - ПАРТЕР, 100 грн. - БЕЛЬЕТАЖ

24 березня
конкурсний день
Рейтинговий фестиваль Федерації Східного Танцю України
«DariyaM Cup 2019»


Головний суддя - Олексій Рябошапка
Організатор- Дар’я Міцкевич

суддівська лінійка
• Олексій Рябошапка
• Олена Башакова
• Інна Демчучена
• Гульден Фаткула
• Абрахім Отман Ханан
• Індіра Касимова
• Віолетта Лозинська
• Антоніна Жолнерович
• Наталія Янюк
• Олена Дударська
• Іріс Сукара
• Яель Зарка
• Кадрія Хаміт


Ліцензовані судді Федерації Східного Танцю України та запрошені гості

ПОЛОЖЕННЯ ТА РЕЄСТРАЦІЯ НА КОНКУРСНИЙ ДЕНЬ
Рейтингового фестивалю Федерації Східного Танцю України
на сайті WWW.UFOD.COM.UA

 

Дар’я Міцкевич (організатор конкурсу) +38 (066) 335 50 30
Вікторія Селютіна (адміністратор) +38 (095) 244 46 04
Анна Малюта (адміністратор кубка) +38 (66) 990 92 39

ДО ЗУСТРІЧІ У КРАМАТОРСЬКУ !!!!!!!!!!!!!!

Реєстрація на незалежний конкурс

Реєстрація на конкурс по версії ФСТУ

ЗАПРОШЕНІ ГОСТІ

Головний суддя

Олексій Рябошапка

Social Links

викладач,суддя

Міцкевич Дар'я

Social Links

викладач,суддя

Башакова Олена

Social Links

Social Links

викладач,суддя

Яель Зарка

Social Links

викладач,суддя

Іріс Сукара

Social Links

викладач,суддя

Аніко Авагімян

Social Links

викладач,суддя

Валерія Олейнік

Social Links

Місце проведення

Галерея

© 2018 Ukrainian Federation of Oriental Dance. All Rights Reserved.