Положення Збірної

ФЕДЕРАЦІЇ СХІДНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

Положення по національній збірній Федерації Cхідного Танцю України

                              

                                Положення   по збірній Федерації східного танцю України

 

 

  1. Збірна України- це творчий і добровільний союз педагогів і танцюристів, який ставить перед собою мету представляти Федерацію східного танцю України на публічних масових заходах, міжнародних, національних та обласних конкурсах, брати участь від імені збірної в міжнародному рейтингу і вести дипломатичну і представницьку функцію організації на заходах всіх рівнів.

 

  1. Керівництво збірної здійснює Радою викладачів і Правлінням федерації на чолі з головним тренером збірної, який систематично або за запитом звітує перед Правлінням і Радою за виконану роботу.

 

  1. Головним тренером збірної може бути будь-який член Ради викладачів, який завчасно вносить свою кандидатуру на розгляд раді Викладачів, не пізніше двох календарних днів до початку щорічних зборів Ради викладачів (початок танцювального сезону, вересень). Головний тренер обирається терміном на один танцювальний сезон голосуванням Ради викладачів. Дострокове складення своїх повноважень може бути за попередньою заявою на ім'я Ради, тоді до кінця сезону функції головного тренера покладає на себе глава ради викладачів. Головний тренер може бути позбавлений своєї посади Правлінням федерації і Радою викладачів за невиконання своїх функцій, а так само недотримання морально-етичного кодексу федерації.
  2. Тренерський склад збірної призначається Радою викладачів на кожен захід окремо. У нього може увійти будь-який член ради викладачів, викладач, який підтвердив свою кваліфікацію на щорічних курсах, незалежно від категорії, список на затвердження подає головний тренер збірної на кожен захід окремо. Склад затверджується Радою викладачів і Правлінням.

 

  1. Рада викладачів і Головний тренер щорічно формують перспективний план участі збірної Федерації в міжнародних і національних заходах, призначає і погоджує склад учасників, призначає відповідального секретаря і тренера на кожен захід окремо.

 

  1. Відповідальний секретар збірної. Член федерації східного танцю України, призначається на кожен захід окремо. В його обов'язки входить контроль фінансування складу, витрат, складання необхідних документів для учасників, формування графіка тренувань і контроль над його виконанням. Після заходу звітує перед Правлінням про виконану роботу складом збірної.

 

  1. Тренерський склад збірної України, призначається на кожен захід окремо.  Тренерський склад готує програму участі збірної, ставить і відпрацьовує хореографію, бере участь спільно з головним тренером в розробці концепту участі, планів і завдань участь збірної в заході, веде відбір учасників для участі в заході, подаєсвоєчасно заявку на участь і знайомить усіх учасників з умовами конкурсу , фестивалю або будь-якого іншого заходу. Звітує перед Головним тренером і Правлінням про виконану роботу і завдання.
  2. До складу збірної України зі східного танцю входять всі танцюристи без вікових обмежень, рівня «продовжуючі» і вище в рейтингу, мають підсумкові 10 кваліфікаційних балів за орієнталь і 10 кваліфікаційних балів за фольклорний танець в попередньому сезоні, що подали заяву на ім'я головного тренера збірної або в електронному вигляді на пошту федерації, але не пізніше ніж за два дні до початку зборів Ради викладачів на початку танцювального сезону. Склад учасників на кожен захід призначається радою викладачів, тренерським складом і головним тренером збірної. Учасник збірної повинен подати головному тренеру письмову заяву про бажання і готовність участі в заході, згодіі з усіма умовами заходу. Учасник має право бути ознайомлений з ідеєю і умовами програми, підписати узгоджений графік тренувань і зустрічей складу, виконати всі умови відбору, які заявлені заздалегідь або якщо такі є.

Підставою для виключення або заміни учасника може бути невиконання графіка тренувань і зустрічей складу, недостатній професійний навик або негідну поведінку учасника.

Рішення про виключення учасника і подальшої заміни його вирішується радою викладачів, тренером складу і головним тренером збірної.

 

9.Фінансування збірної здійснюється за рахунок членських внесків членів федерації, благодійних внесків, а так само за рахунок фінансування батьків учасників. У кожному разі участі умови фінансування вирішуються окремо. Про що учасники складу зобов'язані бути ознайомлені заздалегідь.

 

  1. Учасники збірної мають право користуватися заохочувальною системою на заходах федерації, що надаються федерацією і організаторами заходів Федерації.

НАЙБЛИЖЧІ ЗАХОДИ

Галерея

© 2018 Ukrainian Federation of Oriental Dance. All Rights Reserved.