Календар запланованих заходів

Федераціїї Східного Танцю України

06 лют., 2020
ХІІ КУБОК ФЕДЕРАЦІЇ СХІДНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

ХІІ КУБОК ФЕДЕРАЦІЇ СХІДНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

ПРО ЗАХІД

Ласкаво просимо на щорічний традиційний ХІІ КУБОК ФЕДЕРАЦІЇ СХІДНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

Запрошені викладачі та судді фестивалю

-Дар'я Міцкевич

-Ваель Мансур

-Євгенія Логвіна

-Інна Демчучена

-Ірина Перекло

-Олена Дударська

-Валерія Олейнік

-Юлія Пепеляшкова

-Ганна Лукіна

-Шейх Алі Маргарита

-Гунько Валерія

 

Вартість участі:

 

VIP Пакет -230$

 

  • 11 майстер-класів
  • Вхід на гала
  • 1 рейтинг.номінація

STUDY Пакет -220$

 

  • 11 майстер-класів
  • Вхід на гала

 

BASIC Intern -180$

  • День МК (06.02)
  • Вхід на гала
  • 1 рейтинг.номінація

 

BASIC Local -110$

 

  • День МК (09.02)
  • Вхід на гала
  • 1 рейтинг.номінація

 

УВАГА!ПРИ ОПЛАТІ ПАКЕТА до 31.12 ДЛЯ ЧЛЕНІВ УФОД ДІЄ ЗНИЖКА -30%.

 

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:

 

06.02

 

9.00-11.00 Ваель Мансур «Традиційний саіді»

11.30-13.00 Євгенія Логвіна «Естрадна Пісня»

13.30-15.30Ваель Мансур «Класична пісня»

16.00-17.30 Євгенія Логвіна «Ірак-фольклорний танець»

18.00-19.30 Дар’я Міцкевич «Орієнталь-межансе»

 

07.02

 

Рейтингове змагання UFOD «12 Кубок України -2020» в вікових категоріях : юніори, молодь, дорослі, сеньйори – всі номінації

 

БИТВА ЧЕМПІОНІВ

 

Гала вечір та урочиста церемонія нагородження UFOD за внесок у розвиток Федерації та Східного Танцю України.

Виступи запрошених зірок та кращих танцівниць України

 

08.02

 

Рейтингове змагання UFOD «12 Кубок України -2020» в вікових категоріях :бебі, діти, ювенали – всі номінації

 

БИТВА ЧЕМПІОНІВ – ДІТИ

 

09.02

 

9.00-10.20 Шейх Алі Маргарита « Межансе»

10.30-11.50 Пепеляшкова Юлія «Шаабі»

12.00-13.20 Олейнік Валерія «Табла соло»

14.00-15.20 Перекло Ірина «Ірак-поп»

15.30-16.50 Гунько Валерія «Тараб»

17.00- 18.30 Дар’я Міцкевич « Ф’южн»

 

 

БИТВА ЧЕМПІОНІВ ЗА ЗВАННЯ КРАЩОГО ВИКОНАВЦЯ СХІДНОГО ТАНЦЮ СЕРЕД ДІТЕЙ УКРАЇНИ

 

Хто може прийняти участь: ДІТИ

 Програма:

Повний, багаточастинний та різнохарактерний виступ, в традиціях єгипетського кабаре, програма повинна мати відкриття, соло орієнталь, може включати шоу, фольклор, та інші стилі, але основою програми має бути орієнталь, дозволяється використовувати всі аксесуари характерні для ракс шаркі та шоу, окрім живого вогню та тварин, використовувати кардебалет (але програма повинна виконуватись сольно на 70%), можлива зміна костюму, декорацій та використання візуальних ефектів на сцені.

ТРИВАЛІСТЬ ВИСТУПУ – не перевищує 5 хв.

Фонограма для виступу повинна бути записана одним треком

Судді: Ваєль Мансур, Міцкевич Дар’я, Логвіна Євгенія

 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ НОМІНАЦІЇ отримує:

  • Пакети від партнерів та призи від Федерації Східного Танцю України
  • Грошовий подарунок 5000 грн
  • Подарунки від спонсорів
  • ЗВАННЯ КРАЩОГО ВИКОНАВЦЯ ФЕДЕРАЦІЇ СЕРЕД ДІТЕЙ З РОЗМІЩЕННЯМ ІНФОРМАЦІЇ НА САЙТІ ФЕДЕРАЦІЇ

 

 

 

 

 

БИТВА ЧЕМПІОНІВ ЗА ЗВАННЯ КРАЩОГО ВИКОНАВЦЯ СХІДНОГО ТАНЦЮ СЕРЕД ПРОФЕСІОНАЛІВ УКРАЇНИ

 

Хто може прийняти участь: КАНДИДАТИ В ПРОФЕСІОНАЛИ\ПРОФЕСІОНАЛИ (починаючи з юніорів)

 

 Програма:

Повний, багаточастинний та різнохарактерний виступ, в традиціях єгипетського кабаре, програма повинна мати відкриття, соло орієнталь, може включати шоу, фольклор, та інші стилі, але основою програми має бути орієнталь, дозволяється використовувати всі аксесуари характерні для ракс шаркі та шоу, окрім живого вогню та тварин, використовувати кардебалет (але програма повинна виконуватись сольно на 70%), можлива зміна костюму, декорацій та використання візуальних ефектів на сцені.

ТРИВАЛІСТЬ ВИСТУПУ – не перевищує 8 хв.

Фонограма для виступу повинна бути записана одним треком

Судді: Ваєль Мансур, Міцкевич Дар’я, Логвіна Євгенія

 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ НОМІНАЦІЇ отримує:

  • Викладання на 13 Кубку України та повний пакет учасника
  • Повний пакет МК на міжнародному фестивалі ліги
  • Грошовий подарунок 5000 грн
  • Подарунки від спонсорів
  • ЗВАННЯ КРАЩОГО ВИКОНАВЦЯ ФЕДЕРАЦІЇ СЕРЕД ДІТЕЙ З РОЗМІЩЕННЯМ ІНФОРМАЦІЇ НА САЙТІ ФЕДЕРАЦІЇ

 

 

 

 

ЗАПРОШЕНІ ГОСТІ

викладач,суддя

Перекло Ірина

Social Links

викладач,суддя

Міцкевич Дар'я

Social Links

викладач,суддя

Гунько Валерія

Social Links

викладач,суддя

Євгенія Логвіна

Social Links

викладач, суддя

Валерія Олейник

Social Links

викладач, суддя

Wael Mansour

Social Links

Місце проведення

Галерея

© 2018 Ukrainian Federation of Oriental Dance. All Rights Reserved.